AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Vizitator, Nu uita ! Fara off - topic / Fara dublu post /Posteaza in sectiunea corecta !
Atentie ! Toate servarele care nu mai merg sau care nu au respectat modelul de la  Servare Hostate si  Servare Hamachi  Au fost sterse !
Se cauta Staff ! Pentru detalii accesati Cerere STAFF 
Salut Vizitator Sti pe cineva care are srv de MT2/CS/SAMP Si vrea sa intre cu el in 4Metin ? Dai un PM lui Snnamed  !
Descriere

Distribuiţi|

InternationalMt2 Server 24/7 [Hostat]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
PanicAtack
Membri
PanicAtack


Rank: Membri
Browser : InternationalMt2 Server 24/7 [Hostat] Firefo11
Y!M Y!M : versace_20062000
Mesaje Mesaje : 1
Experienta Experienta : 3
Data de inscriere Data de inscriere : 29/06/2013
Stare de spirit Stare de spirit : avariata
Bara Warn : InternationalMt2 Server 24/7 [Hostat] Respectn
InternationalMt2 Server 24/7 [Hostat] Empty
MesajSubiect: InternationalMt2 Server 24/7 [Hostat] InternationalMt2 Server 24/7 [Hostat] Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 10:10 am

Nume server: *InternationalMt2 ======>[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Server status: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
MC / IP: Client propriu , il gasiti la download pe site

Rate: 600%
Experienta: *600%
Yang: *600%
Obiecte: *600%
Fierar: *90% pana la +9 100% la transformare. Fierarul cere iteme !!!
Timp Online: * 24/7

Buguri rezolvate: Majoritatea. Daca gasiti vreun bug va rog sa postati pe forum
Regat recomandat: Serveru este deschis acum. De preferat ar fi albastru pt inceput


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Client & Luncher: * il gasiti pe site

Video: Nu am avut timp pentru video/poze
Poze: Va las doua video facute in graba de cineva pt mn...



Descriere:  InternationalMt2 este un server moderat PVM
Se creste destul de bine avand in vedere si itemele.
Serverul este hostat!
Serverul nu are 6/7
Pe server nu exista MODATI!
Bonusuri rezistente maxim 20
Pietre pana la +12
Atentie : Ultima armura are 7k pv 30 semiom la +9 si este de level 110 nu am reusit sa fac si clientul ca sa apara
        Sabia care evolueaza din holy sword+9 este pt BM ... Are inversat atack power cu atack magic , diferenta se simte doar ca nu se poate vedea din cauza clientului banuiesc ... Sunt modificate de mine din navicat
La Majoritatea evolutiilor cere 1 Perpetial Iron care pica la reaper , 2 strategii si 2 blesuri care pica la metine
Reaperul nu este doar in dt mai are respawn si in Surprise map
Surprise map : In mapa asta veti gasi intotdeauna cate o surpriza... metine de 100 , bossi , tanaka etc... Deci nu uitati sa o verificati din cand in cand :->
Cine atinge primul lvl 125 va primi Zombie king (Atentie! Sa posteze pe forum la Discutii generale)
In rest va las pe voi ...
Stiu ca o sa imi aud tot felul de critici... Va spun doar atat ... Nu am pe nimeni care sa ma ajute cu serveru ...de unul singur e mai greu... dar sper ca pe viitor avand sugestiile si propunerile voastre voi reusi sa il pun la punct si sa fie un server pe placul multora.
Ps: Premiul a fost castigat de Dan666

Va multumesc !
                                                      By [GA]PanicAtack
Sus In jos

InternationalMt2 Server 24/7 [Hostat]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Metin2 Free ! [Server hostat]
t Metin2 Free ! [Server hostat]
t Metin2 Free ! [Server hostat]
t Metin2 Free ! [Server hostat]
t Metin2 Free ! [Server hostat]
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: *Servere Metin2* :: Servare Hostate/IP-